Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kazał pozować dzieciom do zdjęcia nad przepaścią

Artykuł

Aby uzyskać pamiątkowe zdjęcia z wycieczki, pewien nieodpowiedzialny tata z Anglii nakłonił swoje kilkuletnie pociechy do przebywania na krawędzi urwiska.

Kazal pozowac dzieciom przepasc
Autor: freepik

45 metrów wysokości. Tyle mierzy klif Broadchurch w West Bay, w hrabstwie Dorset, w południowo-zachodniej Anglii, gdzie jakiś czas temu jeden z nieodpowiedzialnych rodziców zaprowadził swoje potomstwo, w celu wykonania  efektownych zdjęć. Miejsce jest bowiem nie tylko bardzo malownicze, ale i znane z kryminalnego serialu. Spacerujący w pewnym oddaleniu turyści ze zgrozą zauważyli dwójkę dzieci siedzących na samym skraju przepaści. Nie mieli wątpliwości, że takie zachowanie taty owych kilkulatków nie jest zbyt rozsądne. W przeszłości zdarzały się bowiem tutaj obsunięcia skał. Świadkowie  lekkomyślnej postawy rodzica skontaktowali się więc ze Strażą Przybrzeżną i poprosili o interwencję. Zanim jednak ta zjawiła się na miejscu wezwania,  sprawcy zamieszania zdążyli się już oddalić.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat