Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Karmiła piersią w muzeum. Interweniował ochroniarz

Artykuł

Pewna zwiedzająca z niemowlęciem Luwr młoda mama została poproszona o udanie się na czas karmienia swojego potomka do łazienki. Oburzona kobieta opuściła muzeum.

Bizuteria mleko matki
Autor: freepik

Będąca mamą 5-miesięcznego dziecka Jasmin pożaliła się niedawno w Internecie na zachowanie jednego  z ochroniarzy zatrudnionych w Luwrze. Gdy jakiś czas temu wybrała się tam z mężem, siostrą i swoją pociechą i zaczęła karmić swojego potomka piersią w ustronnym zakątku placówki kulturalnej, zbliżył się do niej pracownik muzeum i zwrócił uwagę na to, że jej zachowanie może rozpraszać zwiedzających. Zalecił, by udała się dokończyć karmienie do łazienki. Zaszokowana kobieta zrezygnowała z dalszego podziwiania prezentowanych w Luwrze arcydzieł i opuściła czem prędzej muzeum. "Byłam w szoku - wyznała  potem  w mediach - Przecież to miejsce jest wypełnione obrazami przedstawiającymi karmiące matki". W odpowiedzi na jej skargę, przedstawiciel Luwru odpisał, że regulamin muzeum nie zabrania karmienia piersią. "Prawdopodobnie zaszło nieporozumienie. Przypomnimy pracownikom o panujących zasadach". 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat