Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Karmiła piersią na desce surfingowej

Artykuł

Internet obiegło bardzo oryginalne i szokujące zdjęcie: ciężarna kobieta stoi na desce do surfowania, trzymając niemowlę przy piersi. Fotografię wykonano, by pobudzała do refleksji.

Karmila deska surfingowa
Autor: Instagram/@kookoftheday

Na profilu instagramowym Kook of the day ukazało się jakiś czas temu zdjęcie przedstawiające spodziewającą się potomka przedstawicielkę płci pięknej, która surfując po wzburzonych falach, nadstawia pierś dziecku. Szybko wyszło na jaw, że na fotografii znajduje się lalka, a nie niemowlę, a całość niecodziennej wizualizacji to prowokacja, wpisująca się w ogólnoświatową debatę o karmieniu dzieci piersią w miejscach publicznych. Mimo, że Światowa Organizacja Zdrowia zaleca regularne karmienie niemowląt piersią co najmniej przez sześć pierwszych miesięcy ich życia, świeżo upieczone mamy krępują się wykonywać tę czynność w przestrzeni publicznej. Pozująca do nietuzinkowej fotografii ciężarna surferka w przyszłości też będzie miała podobny dylemat. Osób krytykujących bowiem karmienie dzieci piersią w miejscach publicznych - nie brakuje. Nic więc dziwnego, że niejedna z współczesnych mam daje się porwać falom negatywnych opinii i unika zaspokajania głodu swoich małych pociech, gdy ktoś postronny może karmienie piersią podejrzeć. Decyzja o publicznym karmieniu piersią nie jest bowiem łatwa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Someone call CPS on this kook! #childendangerment #riverrat #shesdowndadv#whosobservering #thisis2020 #tapthekeg #yeagotathirdoneontheway #theresheis #stoops #kookoftheday

Post udostępniony przez the Kook of the Day (@kookoftheday)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat