Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Karmiła dziecko prowadząc samochód

Artykuł

Zdjęcia pewnej Australijki karmiącej piersią swojego potomka na autostradzie, obiegają Internet.

Karmila dziecko prowadzac samochod
Autor: Facebook / 9 News / screen

„To było niebezpieczne, trochę szalone, ale co miałam robić?” – skomentowała swoje nietypowe zachowanie za kółkiem australijska mama głodnego niemowlęcia. Kierująca autem kobieta zdecydowała się zaspokoić głód swojej małej pociechy, mimo że gdy prowadzi się auto, nie powinno się przecież zajmować tego typu czynnościami. Gdy rozpłakał się jednak jej potomek, Raquel wypięła dziecko z samochodowego fotelika, usadowiła sobie na kolanach i zaczęła karmić piersią. Na autostradzie ze względu na spory korek ruch odbywał się wtedy bardzo powoli. Australijka mogła więc bez narażania siebie i potomka na niebezpieczeństwo, zaspokoić podstawową potrzebę fizjologiczną dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat