Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Karmił niemowlę podczas obrad nowozelandzkiego parlamentu

Artykuł

Jeden z nowozelandzkich polityków bardzo troskliwie zaopiekował się podczas debaty parlamentarnej dzieckiem innego polityka. Zdjęcia obiegają Internet.

Karmil niemowle nowazelandia
Autor: Twitter/ @SpeakerTrevor

Mężczyzna karmiący podczas politycznej debaty butelką niemowlaka to niespodziewany i unikalny widok. Nic więc dziwnego, że o uroczym geście głównego reprezentanta nowozelandzkiego parlamentu Trevora Mallarda, zrobiło się w świecie bardzo głośno. Polityk ten zgłosił się spontanicznie do opieki nad potomkiem kolegi i w ogóle nie miał problemów z samodzielnym nakarmieniem 6-miesięcznego dziecka. Sam jest bowiem ojcem trójki pociech i dziadkiem szóstki wnuków. Internauci są zachwyceni postawą Mallarda. „To najpiękniejszy widok, jaki widziałem od lat” – wyznał nawet w komentarzu jeden z poruszonych użytkowników Twittera.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat