Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Karma dla zwierząt w prezencie komunijnym

Artykuł

Jedna z dziewczynek, przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej w Wielkopolsce, poprosiła swoich gości o zakup karmy dla psów ze schroniska.

Komunia karma dla psow
Autor: facebook.com/Schronisko Ostrów

Pewna wrażliwa na potrzeby innych 9-latka z województwa wielkopolskiego przeżywała niedawno uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Będąca miłośniczką zwierząt dziewczynka wpadła na pomysł, aby wesprzeć pieski ze schroniska w Ostrowie. Zaapelowała więc do swoich krewnych, zaproszonych na świętowanie ważnej dla niej uroczystości religijnej, aby ci zamiast kwiatów, wręczyli jej żywność dla potrzebujących czworonogów. Goście 9-latki postanowili spełnić jej życzenie. Dzięki temu schronisko w Ostrowie wzbogaciło się o 50 kilogramów karmy dla swoich szczekających podopiecznych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat