Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Jest niemowlakiem, a już miał trzy zawały

Artykuł

Urodzony w lipcu Bertie Spencer pod względem zdrowotnym nie ma lekko. Przeszedł już trzy zawały serca oraz przeszczep skóry.

Niemowlak 3 zawaly
Autor: freepik

Gdy mały mieszkaniec UK Bertie Spencer miał 17 dni tak niefortunnie zakrztusił się mlekiem, że płyn dostał się do płuc, powodując problemy z oddychaniem. Jakby tego było mało, po dotarciu do szpitalu, okazało się, że doszło u dziecka do zatrzymania akcji serca. Lekarzom udało się pomóc chłopczykowi, ale nie na długo. Serduszko Bertiego szybko bowiem znów się zbuntowało. Malec doznał wskutek tego dwóch kilkuminutowych ataków serca. Kilka dni walczył o życie. Pojawienie się kolejnych problemów zdrowotnych u Bertiego spędzało sen z powiek rodzicom chłopczyka. Na szczęście teraz stan zdrowia  dziecka powoli się już poprawia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat