Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Jej dziecko zasypia tylko przy dźwięku silnika samochodu

Artykuł

Pewna australijska mama otrzymała list od sąsiada, który wytknął jej to, że jeżdżąc z dzieckiem po okolicy zatruwa środowisko. Kobieta w ten sposób usypia bowiem synka.

Zasypia dzwiek silnik samochodu
Autor: freepik.com

Będąca rodzicem dwójki dzieci mieszkanka Sydney wyznała internautom, że ma ogromne problemy z usypianiem swojego dziecka. Jej synek usypia bowiem tylko i wyłącznie przy dźwięku samochodowego silnika. Aby pomóc swojemu dziecku zasnąć, kobieta wsadza go do samochodu i jeździ autem, w nadziei, że jej potomek zapadnie w długi sen. Zachowanie kobiety skrytykował sąsiad, który oburzył się na fakt wyrządzania środowisku naturalnemu szkód przez niepotrzebne, jego zdaniem, korzystanie z silnikowego środka transportu w okolicy, w której mieszka. Mężczyzna pochwalił się w liście tym, że wychował trójkę dzieci i nigdy nie musiał używać samochodowego silnika jako usypiacza dla swojego potomstwa. Z racji tego, że skrytykowana kobieta nie uważa swoich motoryzacyjnych przejażdżek z synkiem za nieodpowiednie, tym bardziej, że mają one miejsce tylko cztery razy w tygodniu, nazwała swojego sąsiada "nieżyciowym". 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat