Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Jedyna taka rodzina w Polsce

Artykuł

W stolicy województwa pomorskiego mieszka sześciopokoleniowa rodzina. To unikat na skalę całego kraju.

Jedyna taka rodzina
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu w Gdańsku na świat przyszła mała Kornelia. Jest ona prapraprawnuczką 101-letniej pani Heleny Król. Urodzona w 1918 roku seniorka rodu jest więc najprawdopodobniej jedyną prapraprababcią w Polsce. Nie stwierdzono bowiem aktualnie, aby w naszym kraju żyła w jednym mieście jakakolwiek inna sześciopokoleniowa rodzina. Świeżo upieczony dziadek z dumą podkreśla, że wszyscy przedstawiciele kolejnych pokoleń rodu zameldowani są w Gdańsku i że bardzo dobrze im się tutaj mieszka. Gdy mama Kornelii wraz z noworodkiem opuszczą szpital, planowane jest familijne spotkanie, w celu uczczenia dołączenia do rodziny przedstawicielki nowego pokolenia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat