Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Instagram dla dzieci poniżej 13. roku życia

Artykuł

Przedstawiciele Facebooka przyznali, że trwają prace nad platformą instagramową przeznaczoną dla dzieci poniżej 13. roku życia. Eksperci nie pochwalają.

Instagram ponizej13
Autor: freepik

Instagram Youth - taką nazwę ma nosić Instagram dedykowany najmłodszym użytkownikom Internetu. Zarządzać nową platformą mieliby rodzice i opiekunowie dzieci, ale eksperci i psychologowie nie mają wątpliwości, że "najbezpieczniejszy Instagram dla młodszych dzieci to brak Instagrama w ogóle". Informacja o planowanym udostępnieniu platformy instagramowej dla dzieci wywołała falę krytyki. Eksperci nie mają wątpliwości, że Instagram dla dzieci negatywnie odbije się na bezpieczeństwie oraz zdrowiu psychicznym najmłodszych. Terapeutka Martyna Lasota wypowiedziała się w mediach, że "dopuszczenie dzieci do aplikacji, w której ukazane jest "idealne" życie innych ludzi, mocno wyretuszowane zdjęcia i same uśmiechnięte twarze, może mocno zaburzać im realny odbiór świata".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat