Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Imię dla dziecka jak środek do odkażania

Artykuł

Ależ fantazja! Pewna para z Indii nazwała swojego niedawno narodzonego synka: Sanitiser, co w tłumaczeniu na polski oznacza środek do dezynfekcji.

Porzucil zone dziecko placz
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o unikalnym imieniu, jakie otrzymał pewien hinduski noworodek. Dziecku zostało nadane imię: Sanitiser, czyli środek odkażający. Rodzice malca chcieli w ten sposób upamiętnić sposób ratowania życia i zdrowia ludzi w czasach epidemii. Nie mają oni bowiem wątpliwości, że środki do dezynfekcji są nieocenioną ochroną przed zakażeniem się koronawirusem. Za każdym razem, gdy będą więc wymawiać imię synka, na myśl przychodzić im będzie produkt, dzięki któremu ludzie na całym świecie mogą czuć się spokojniejsi i bezpieczniejsi.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat