Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

IKEA płaci miliony rodzicom poszkodowanych dzieci

Artykuł

W skutek przygniecenia komodą z Ikei życie straciło już kilkoro dzieci. Koncern wypłaca rodzinom gigantyczne odszkodowania.

Ikea miliony odszkodowanie
Autor: Materiały prasowe

Do mediów przedostała się informacja o tym, że firma Ikea wypłaci aż 46 milionów dolarów bliskim pewnego 2-latka, który w 2017 roku zginął przez niestabilny mebel sprzedawany przez szwedzkie przedsiębiorstwo. Toczony ponad dwa lata spór, został zakończony niedawno podpisaniem ugody, w której Ikea zobowiązała się zadośćuczynić finansowo bolesną stratę, jaką ponieśli rodzice zmarłego chłopczyka. Co ciekawe, jest to jak na razie największa kwota, jaka zostanie wypłacona w historii rozwiązywania sporów w ramach ugody w USA. Dużo mniej pieniędzy dostaną inni rodzice, którzy utracili swoje pociechy, w wyniku śmiertelnych wypadków z udziałem mebli z Ikei. Pod koniec 2019 roku łączona ugoda gwarantuje bowiem 50 milionów dolarów do podziału dla rodziców trójki dzieci, na które również zawaliły się komody szwedzkiego producenta mebli.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat