Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit Video: zabawa dziewczynki z gorylem

Artykuł

W jednym z amerykańskich ogrodów zoologicznych nakręcono nietuzinkowy filmik: zwiedzające zoo dziecko wchodzi w interakcję z małpą.

Zabawa dziewczynka goryl
Autor: YouTube / Storyful Rights Management

Do Internetu trafiło niedawno urocze nagranie, na którym widać, jak pewien goryl daje się wciągnąć do zabawy ciemnowłosej dziewczynce. Spacerujące po zoo w mieście Buffalo dziecko przystanęło chwilę wcześniej przed wybiegiem dla goryla i położyło dłonie na szybie, która oddzielało go od zwierzęcia. Już po chwili dziewczynka i małpa rozpoczęli wspólną zabawę. Kto ciekawy, niech poświęci minutę na obejrzenie ich harców.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat