Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit video: roczna snowboardzistka

Artykuł

Okazuje się, że nawet roczne dziecko może znakomicie opanować jazdę na desce snowboardowej.

Roczna snowboardzistka
Autor: YouTube / SWNS

Do Internetu trafił niedawno uroczy filmik: pewna rodzina spędza czas uprawiając w Tyrolu snowboard. Gwiazdą video jest roczna dziewczynka, której umiejętności utrzymywania się na desce, mogą zachwycić niejednego obserwatora. Dziecko jeździ bowiem na desce snowboardowej naprawdę profesjonalnie. Mogłoby więc zawstydzić niejednego dorosłego. Bohaterka filmiku ten zimowy sport ma z pewnością w genach. Jej rodzice uwielbiają bowiem wykonywać manewry na desce snowboardowej, a Tyrol jest szczególnie bliski ich sercu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat