Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit video – przedszkolak zapowiadający pogodę

Artykuł

Filmik z oryginalną prognozą pogody w wykonaniu 6-letniego Cardena z USA, bije aktualnie w Internecie rekordy popularności.

Przedszkola zapowiadajacy pogode
Autor: youtube.com/Charlie Corts

Rodzice Cardena Cortsa z Nashville nie spodziewali się, że ich pociecha, dzięki szkolnemu projektowi przedstawienia stanu atmosfery i warunków atmosferycznych w Nashville, stanie się z dnia na dzień: sławna. Jakież więc było ich zdumienie, kiedy okazało się, że 1,5-minutowy filmik z 6-letnim prezenterem pogody w osobie ich synka, zyskał już w Internecie ponad 1 mln wyświetleń! Video przykuwające uwagę coraz większej ilości Internautów, to owoc współpracy Cardena i jego taty. Dzięki nieszablonowemu pomysłowi i pełnemu ekspresji występowi chłopczyka, prognoza pogody dla Nashville, ma szansę na długo pozostać w pamięci tych, którzy zechcą się z nią zapoznać.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat