Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit video: grupowy występ muzyczny

Artykuł

Filmik dla tych, którym muzyka w duszy gra. Jest na czym zawiesić oko.

Grupowy-wystep-muzyczny
Autor: tiktok.com/@hiddentalents.global

Hidden Talents Global to tiktokowy profil promujący dziecięce talenty z różnych zakątków świata. Jakiś czas temu opublikowano tam video, na którym zarejestrowano nietuzinkowe i godne uwagi wykonanie piosenki: ,,rather be”. Posłuchać na filmiku można młodego człowieka śpiewającego z zaangażowaniem wpadający w ucho utwór muzyczny. Towarzyszy mu bardzo liczna, wspierająca go grupa. Dzięki jej obecności, występ jest wyrazisty i zapada w pamięć. Warto poświęcić trzy i pół minutki na wysłuchanie piosenki: ,,rather be”, m.in. dlatego, że  jest ona bardzo pozytywna, wywołuje uśmiech, dodaje energii. ,,Więcej, więcej, więcej” - komentują internauci, którym video bardzo przypadło do gustu.

@hiddentalents.global #youngtalents #gottalent #hiddentalents #awesome #stunning #talents Iwona Trojan

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat