Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit video: dziewczynka czytająca kotu książkę

Artykuł

Dzięki temu krótkiemu obrazowi filmowemu, możesz się zarówno uśmiechnąć, jak i rozczulić.

Dziewczynka czyta kotu
Autor: toteraz.pl

Do Internetu trafił uroczy filmik, na którym widać kilkuletnią dziewczynkę z książką na kolanach. Obok znajdującego się na kanapie dziecka, siedzi grzecznie czworonożny ulubieniec bohaterki video: kot o imieniu Bailey. Na filmiku uwieczniono scenę, w której mała Abby postanowiła przybliżyć ukochanemu zwierzakowi treść swojej lektury. Zadała więc pupilowi pewne pytanie, a potem spojrzała kotu głęboko w oczy. Czworonóg odwzajemnił spojrzenie Abby, następnie z upodobaniem przyjął pieszczotę, jaką obdarzyła go dziewczynka. Wzajemna relacja kilkulatki i kota, podbija serca coraz większej ilości Internautów. Może jest pośród nich i Twoje.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat