Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit video: Dziecko wślizgnęło się do lotniskowego skanera

Artykuł

Do Internetu trafił filmik z Chin, na którym podejrzeć można krótką wycieczkę pewnego chłopczyka przez urządzenie do skanowania bagażu.

Skaner lotnisko
Autor: pixabay.com

Na jednym z chińskich lotnisk doszło jakiś czas temu do niecodziennego zdarzenia. W wyniku nieuwagi osób dorosłych jedno z małych dzieci weszło do rentgenowskiego skanera i zostało narażone na działanie promieni rentgenowskich. Ojciec malucha poddawany był wtedy kontroli osobistej. Po jej zakończeniu zaczął rozglądać się za synkiem. Jakież było jego zdumienie kiedy ujrzał swojego potomka wyłaniającego się z lotniskowego skanera. Kilkulatek urządził sobie bowiem samowolny spacer po wnętrzu interesującej go maszyny. Po nagłośnieniu sytuacji obsłudze lotniska wytknięto niewłaściwe wywiązywanie się z obowiązków, a ojcu brak należytej rodzicielskiej uwagi. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat