Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: pradziadek z prawnuczkiem

Artykuł

Serca Internautów podbija od jakiegoś czasu urokliwy filmik, na którym widać, jak pewien pradziadek pcha wózek ze swoim prawnukiem.

Pradziadek z prawnukiem
Autor: tiktok.com/@emilyinwanderland

“Ach, rodzina!” - można by westchnąć ze wzruszeniem i zachwytem, kiedy ogląda się krótkie video, które pojawiło niedawno na Tik Toku na koncie użytkowniczki emilyinwanderland. Nagranie, na którym 95-letni senior rodziny zajmuje się małym prawnukiem, obejrzało już ponad 8 milionów widzów. Zarejestrowany na video mężczyzna z dzieckiem poruszył mnóstwo Internautów. “Jakie to piękne, aż chce się płakać” - komentują filmowy obraz widzowie. Zamieszczając na Tik Toku filmik ze swoim pradziadkiem, wnuczka 95-latka chciała podziękować członkowi swojej rodziny za odciążanie jej osoby  w opiece nad potomkiem. Kobieta nie spodziewała się, że spontanicznie nagrane rodzinne video okaże się tak dużym internetowym hitem. “Przytulę od was dziadka” - obiecała widzom.

@emilyinwanderland Since you all loved my Grandpa walking with the stroller - here some more from that day :) #grandpa #grandfather #greatgrandpa #opa #baby ♬ Die wilden Hühner Overtüre - Madita
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat