Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: niezwykła sesja rodzinna z dinozaurem

Artykuł

Coraz większą popularność zyskują zdjęcia z sesji fotograficznej z udziałem autystycznego chłopca i jego uroczej kuzynki. Zobaczcie je i Wy.

Sesja dinozaur
Autor: facebook.com/This Life With Levi

8-letni Levi z USA jest dzieckiem dotkniętym autyzmem. Pozowanie do zdjęć bardzo go stresuje. Jego mamie marzyło się jednak zdobycie fotografii synka, urządzenie rodzinnej sesji zdjęciowej i oswojenie potomka z obiektywem aparatu. Gdy 26-latka namawiała niedawno swoją pociechę do pozowania, 8-latek zaproponował, że wyrazi na to zgodę, jeśli jego mama ubierze go w strój dinozaura. Amerykance bardzo spodobała się ta inicjatywa. Chłopczyk zgodził się też na wspólne zdjęcia do rodzinnego albumu ze swoją kuzynką. Fotografie tych dwojga podziwiać można w Internecie. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat