Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: matka przebierająca dziecko za zasłużone kobiety

Artykuł

Zdjęcia małej Liberty z USA, ucharakteryzowanej na kobiety zasłużone dla świata, zyskują coraz większą popularność. Obejrzyj je i Ty.

Przebrane dziecko znane kobiety
Autor: instagram.com/photographyofliberty

Pochodząca z Chicago Jenelle Wexler zauważyła jakiś czas temu, że jej kilkumiesięczna córeczka, podobna jest do znanej malarki: Fridy Kahlo. Amerykanka postanowiła pochwalić się tym odkryciem w Internecie. Przygotowała więc strój, podkreślający podobieństwo małej Liberty do popularnej artystki, zrobiła córeczce zdjęcie w przebraniu i zamieściła fotografię na Instagramie. Pozytywny odbiór zdjęcia, zmotywował mamę Liberty do przebierania swojej pociechy za inne przedstawicielki płci pięknej, których zasługi dla ludzkości, praca i talenty godne są nieustannego przypominania. Córeczka pani Wexler wcieliła się więc także m.in. w królową Elżbietę II, Matkę Teresę, Coco Chanel, Hilary Clinton, Joannę d’Arc, Kleopatrę. Wśród postaci, do których upodobniła się Liberty, znalazła się również Polka: Maria Skłodowska-Curie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat