Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: Instagram psycholożki dziecięcej Anity J-R

Artykuł

Gdy jest się rodzicem, warto zapoznać się z poradami psycholożki dziecięcej Anity Janeczek-Romanowskiej. Wiele z nich dostępnych jest w Internecie.

Instagram psycholozki
Autor: instagram.com/psycholozkadziecieca.anitajr

Wśród kont instagramowych,  które powiększyć mogą wiedzę rodziców na temat zachowań dzieci, na wyróżnienie z pewnością zasługuje konto o nazwie: psycholozkadziecieca.anitajr. Znaleźć na nim można  treści związane  z psychoedukacją i ludzkimi emocjami. Ci, którzy zajrzą na ów instagram, dowiedzieć się mogą mnóstwo przydatnych wiadomości na temat emocji i reakcji swoich pociech. Pani Anita publikuje na swoim koncie m.in.  informacje o zdrowiu psychicznym dzieci, rozwoju społecznym przedszkolaków, rodzicielstwie bliskości, wypaleniu rodzicielskim, adaptacji malucha do przedszkola, trudnych zachowaniach dziecka, radzi, co robić  w momencie, gdy dziecko się złości, gdy uważa, że zawsze ma rację, wspomina o tym, jak rozmawiać z pociechą o lęku przed wojną, jak wspierać dziecko w rozstaniach z rodzicami. Twórczyni konta: psycholozkadziecieca.anitajr pisze także o wielu innych zagadnieniach, o których warto poczytać, aby lepiej radzić sobie  z różnymi rodzicielskimi wyzwaniami. Kto ciekawy, koniecznie powinien zajrzeć.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anita Janeczek-Romanowska / bycblizej.pl (@psycholozkadziecieca.anitajr)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat