Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: Instagram parentingowy: Matka tylko jedna

Artykuł

Prowadząca parentingowy instagram Asia Jaskółka przybliża internautom swój pomysł na rodzicielstwo: dzieciństwo blisko natury.

Matka-tylko-jedna
Autor: instagram.com/matkatylkojedna/

,,Matka tylko jedna’’ to profil instagramowy, na którym znaleźć można wiele interesujących treści dotyczących wychowywania dzieci. Na instagramie obserwowanym przez ponad 27 tysięcy osób Asia Jaskółka zamieszcza posty, zdjęcia i filmiki promujące życie na wsi, w otoczeniu przyrody, z dala od wielkich miast. Kto zajrzy na profil: ,,Matka tylko jedna’’, zapoznać się może z zachętą Asi Jaskółki do pozwalania dzieciom, aby poznawały świat wokół spontanicznie, po swojemu, co równa się często temu, że nieletni bawiąc się, notorycznie się przy tym brudzą. Poczytać można na tym instagramie także m.in. o edukacji domowej, dziecięcych emocjach, podróżowaniu z dziećmi, atrakcyjnym spędzaniu czasu z potomstwem w domu i na świeżym powietrzu i wielu innych zagadnieniach mogących zainteresować rodziców małych i większych dzieci. Kto ma parę wolnych chwil, warto aby zajrzał.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Asia Jaskółka (@matkatylkojedna)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat