Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Hit Internetu: Instagram dla mam o karmieniu piersią

Artykuł

Gdy jest się matką karmiącą albo przygotowuje się do bycia rodzicem, warto zajrzeć na instagram o nazwie hafija_matka_karmiaca, by poszerzyć swoją wiedzę o laktacji.

Instagram karmienie piersia
Autor: instagram.com/hafija_matka_karmiaca/

Wśród kont instagramowych idealnych dla  świeżo upieczonych mam na wyróżnienie z pewnością zasługuje konto blogerki i propagatorki karmienia piersią Agaty Hafiji, na którym znaleźć można mnóstwo przydatnych informacji na temat laktacji, karmienia małego dziecka, opieki nad niemowlakiem, komunikacji w rodzinie. Na instagramie hafija_matka_karmiaca poczytać można m.in. o mitach na temat karmienia piersią, powodach zaniku mleka u kobiety po porodzie, odstawianiu dziecka od piersi, wskaźnikach skutecznego karmienia, diecie matki karmiącej, dopajaniu wodą niemowląt karmionych piersią, awersji laktacyjnej, zbieraniu siary w ciąży, społeczno-ekonomicznych korzyściach z karmieniu piersią, laktatorach i wielu innych ciekawych zagadnieniach, mogących zainteresować świeżo upieczone mamy. Redakcja portalu KochanaMama.pl serdecznie poleca.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Hafija Aleksandrowicz - blog matki karmiącej (@hafija_matka_karmiaca)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat