Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: dziewczynka śpiewa pieskowi preriowemu

Artykuł

Niektóre dzieci tak lubią śpiewać, że mogą to robić w każdym towarzystwie.

Dziewczynka spiewa piesek preriowy
Autor: YouTube / Anu's Funcation

Jakiś czas temu do Internetu trafił filmik, na którym pewna urocza dziewczynka śpiewa kołysankę znajdującemu się na jej rękach pieskowi preriowemu. Na nagraniu widać, jak muzykalne dziecko trzyma na rękach dzikie zwierzątko i wyśpiewuje mu od serca piosenkę. Filmik wzbudził przeróżne emocje Internautów. Jedni zachwycają się uwiecznioną na nagraniu scenką, inni uważają, że przez bliski kontakt z pieskiem preriowym dziewczynka naraziła siebie na potencjalne niebezpieczeństwo podrapania lub ugryzienia przez dzikie zwierzątko. "Pieski preriowe są nosicielami wielu niebezpiecznych pasożytów" - skomentował nawet video jeden z widzów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat