Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit Internetu: dziecko pociesza psa, który boi się burzy

Artykuł

To video udowadnia, że empatii możemy uczyć się nawet od bardzo małych dzieci.

Dziecko pociesza psa
Autor: Twitter/ @akkitwts

Niedawno na Twitterze pojawiło się urocze nagranie obrazujące niezwykłą więź łączącą pewnego chłopczyka i psa. Historia powstania filmiku jest następująca: sporych rozmiarów golden retriever schował się w łazience, ponieważ podczas trwającej wtedy burzy odczuwał silny niepokój i przygnębienie. Zauważyło to małe dziecko, które podążyło za ukochanym czworonogiem i zaczęło go pocieszać. Na trwającym minutę video widzimy, jak przejęty samopoczuciem psa chłopczyk głaska go i przytula. Zobaczcie koniecznie to urzekające zdarzenie.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat