Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: dziecko kąpiące psa

Artykuł

Filmik obrazujący, co może się wydarzyć, kiedy pewien mały chłopiec ma życzenie pomóc tacie wykąpać czworonożnego członka rodziny.

Dziecko kapie psa
Autor: YouTube / milperthusky

Jakiś czas temu na platformę YouTube trafiło urocze video, na którym zobaczyć można, jak pewien kilkulatek dokłada starań, aby stojący w wannie pies husky lśnił czystością. Na filmiku widać, jak mały miłośnik zwierząt pod nadzorem taty polewa czworonoga wodą oraz nakłada na sierść domowego pupila szampon. Zabiegi kąpielowe nie do końca zwierzęciu się podobają. W pewnym momencie filmu zaobserwować bowiem można, jak pies wyskakuje z impetem z wanny i rozpryskuje wodę na ubranie dziecka. Jak wyglądała cała kąpiel psa o imieniu Millie? Warto przekonać się samemu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat