Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Internetu: dzieci i taniec pary młodej

Artykuł

Obecność najmłodszych gości na przyjęciu weselnym wiąże się z tym, że spodziewać się wtedy można wielu spontanicznych zachowań dzieci. Nie wszystkim się one podobają.

Dzieci-taniec-pary-mlodej
Autor: tiktok.com/@sev.love1

Jakiś czas temu pojawił się na Tik Toku filmik, na którym zarejestrowano  pierwszy taniec Pary Młodej. To co wyróżnia owo video to to, że obok nowożeńców non stop kręcą się dzieci, które zbierają płatki kwiatów z podłogi. Aktywność maluchów sprawiła, że to odświętnie ubrane dzieci skupiły na sobie wtedy uwagę obserwatorów. Wielu internautów komentujących filmik oceniło zachowanie najmłodszych gości weselnych jako urocze i typowe dla dzieci. Nie brakuje jednak także głosów oburzenia, krytykujących brak reakcji ze strony rodziców maluchów. „TŻaden z rodziców nie zabrał dziecka  z parkietu”. Spora część widzów uznała, że maluchy zepsuły pierwszy taniec Parze Młodej. „Uwielbiam dzieci, ale po obejrzeniu tego filmu, na zaproszeniach na własny ślub napiszę dorosłym, by nie zabierali ich ze sobą”.

@sev.love1 Sie hatten auf jeden fall Spaß
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat