Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit Internetu: 3-letnia skaterka z Wielkiej Brytanii

Artykuł

Jazda na deskorolce uroczej kilkulatki z Brighton zyskuje aplauz coraz większej liczby Internautów. Dziewczynka naprawdę wymiata.

3letnia skaterka
Autor: pixabay.com

Coraz głośniej w Wielkiej Brytanii o 3-letniej Autumn, która kapitalnie jeździ na deskorolce i uczy się sztuczek z zamieszczanych na YouTubie filmików. Dziewczynka zawstydzić mogłaby swoimi umiejętnościami skaterskimi sporo starszych od siebie deskorolkarzy. Dziecko ma bowiem naprawdę dryg do tej aktywności. Nic więc dziwnego, że skateparki to od dawna ulubione miejsca spędzania wolnego czasu małej Brytyjki. Wyczynom zdolnej Autumn kibicują na co dzień rodzice. Dzięki temu dziewczynka może bez przeszkód rozwijać swoje hobby.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat