Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Gust tych rodziców naprawdę zadziwia

Artykuł

Niedawno w Indiach na świat przyszły bliźniaki. Rodzice chcą nazwać swoje dzieci: Corona i Covid.

Gust rodzicow imiona
Autor: pixabay.com

W nocy z 26 na 27 marca w indyjskim mieście Raipur doszło do bliźniaczego porodu. Pani Preeti Verma została mamą dziewczynki i chłopca. O maluchach zrobiło się głośno, gdy do mediów przedostała się wiadomość o tym, że ich rodzice wyrażają wolę, aby nosiły one imiona kojarzące się z trwającą właśnie pandemią: Corona i Covid. Rodzice bliźniąt pragną w ten sposób wyrazić swoją radość, że w tym jakże trudnym czasie udało im się powitać na świecie upragnione potomstwo oraz przezwyciężyć wszelkie trudności związane z szerzeniem się koronawirusa. Mama oryginalnie nazywanych pociech wyznała również, że imiona jej latorośli przypominają o dobrych nawykach, które wdrożyli ostatnio w życie ludzie na całym świecie, m.in. o wzajemnej solidarności, wspieraniu się, dbaniu o higienę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat