Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Gniazdo pszczół przy placu zabaw

Artykuł

Najbliższe okolice jednego z osiedlowych placów zabaw w Krakowie upodobał sobie rój pszczół. O bezpieczeństwo dzieci zadbała Straż Miejska.

Gniazdo pszczol plac zabaw
Autor: pixabay.com

Na drzewie rosnącym w pobliżu dziecięcego placu zabaw przy ulicy Bociana w Grodzie Kraka zauważono niedawno sporych rozmiarów pszczeli kokon. Widok skupiska owadów zaniepokoił mieszkańców Krowodrzy. Jeden z nich zgłosił obecność roju strażnikom miejskim. We wskazanym miejscu pojawiła się osoba, która jest doświadczonym pszczelarzem. Zatrudniony jako strażnik pan Dominik, w rękawicach i czapce ochronnej sprawnie i szybko usunął kokon z drzewa. Dzięki temu krakowskie dzieci mogą dalej bawić się na lokalnym placu zabaw bez obaw pokąsania przez pszczoły. Miododajne i jakże pożyteczne dla rodu ludzkiego owady zostały przetransportowane w inne, przyjazne im miejsce.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat