Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Gdy dziecko się dusi, pomóc może zamrażarka

Artykuł

Pewna mieszkanka Łodzi pomogła swemu mającemu problemy z oddychaniem synkowi przez umożliwienie mu wdychania chłodnego powietrza z kuchennej zamrażarki.

Dziecko dusi zamrazarka
Autor: pixabay.com

Prawie 2-letni potomek 31-letniej pani Ewy z Łodzi zachorował niedawno na ostre zapalenie krtani. Spowodowało ono obrzęk górnych dróg oddechowych i problemy z nabieraniem powietrza. Organizm dziecka zaczął walczyć o przetrwanie: kaszlem. W czasie gdy mąż łodzianki kontaktował się z pogotowiem, ta przypomniała sobie poradę znajomego lekarza, męża swojej cioci, który jako remedium na poważne duszności wymieniał: zimne powietrze. Pragnąca ratować swoją pociechę kobieta, zaniosła więc synka w okolice zamrażarki i skierowała głowę chłopca w stronę jej chłodnego wnętrza. Jakaż była radość pani Ewy, kiedy dziecko już po chwili przestało się dusić i zaczęło normalnie oddychać. Z serca przerażonej matki spadł wtedy ogromny ciężar. Zajmujący się potem 2-latkiem lekarz rodzinny potwierdził, że reakcja 31-latki była prawidłowa. Na podobne przypadki w przyszłości polecił jednak szerokie otwieranie okien w mieszkaniu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat