Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Gdy dziecko dorwie wodoodporny kosmetyk

Artykuł

Pewna 2-latka z USA pomalowała tydzień temu nowe meble i dywan żelem do brwi. Jej mama nie mogła poradzić sobie z wywabianiem plam.

Dziecko wodoodporny kosmetyk
Autor: pixabay.com

Wykorzystując nieuwagę swojej mamy, mała Ava podebrała jakiś czas temu swojej rodzicielce jeden z kosmetyków i pomazała nim niedawno kupione meble, dywan oraz siebie. Gdy pani Offley zobaczyła efekty zabawy swojej córki, aż złapała się za głowę. Kobieta próbowała różnych sposobów na usunięcie wodoodpornego żelu z mebli i dywanu. Żaden jednak nie okazał się skuteczny. Gdy plamy nie chciały znikać, poprosiła o pomoc Internautów. Ci od razu zaczęli komentować całą sytuację i zachęcać Amerykankę do tego, aby zachowała zdjęcia pomazanej twarzy 2-latki aż do jej osiemnastych urodzin. Najprawdopodobniej mama małej psotnicy posłucha tej rady i pokaże Avie za kilkanaście lat te jedyne w swoim rodzaju fotografie. Ciekawe jaką minę zrobi wtedy jej córka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat