Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Ferie czas zacząć

Artykuł

Pierwsi uczniowie już rozpoczynają ferie zimowe. W drugiej połowie stycznia na zimowy wypoczynek udały się aż cztery województwa.

Ferie czas zaczac
Autor: freepik.com

Choć wielu z nas dopiero wdrożyło się do pracy i nauki po przerwie świątecznej, część zdążyła już rozpocząć ferie. W tym roku najwcześniej (15 – 28 stycznia) przerwa zimowa rozpoczęła się w czterech województwach: mazowieckim, dolnośląskim, opolskim i zachodniopomorskim. Jako kolejni (22 stycznia – 4 lutego) wypoczywać będą uczniowie zamieszkujący tereny Podlasia oraz Warmii i Mazur. W tym samym czasie, choć tydzień później (29 stycznia – 11 lutego) zaczną się ferie w województwie lubuskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim, natomiast najpóźniej (12 – 25 lutego) na odpoczynek udadzą się mieszkańcy kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

W czasie ferii zimowych wiele rodzin udaje się w miejsca, gdzie można pojeździć na łyżwach lub nartach, dlatego śnieg jest wówczas bardzo pożądany. Niestety nie wszyscy są zwolennikami aktywnego spędzania czasu, ale i dla takich osób znajdzie się przyjemna alternatywa. Zima to czas, który można wykorzystać na nadrobienie dawno odkładanej lektury czy obejrzenie polecanego przez znajomych filmu. Jeśli preferujemy nowości, warto udać się do najbliższego kina bądź teatru. W przypadku książki, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie ulubionej księgarni, gdzie z pewnością znajdziemy interesującą nas lekturę. Świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu w większym gronie są planszówki, podsycające w nas ducha walki i mobilizujące do zdrowej rywalizacji. Bez względu na to jakie mamy plany na nadchodzący czas, ważne by spędzić go miło i przyjemnie, a tym samym zrelaksować się przed powrotem do szkół i miejsc pracy.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat