Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Ewenement porodowy: dziecko z zębami

Artykuł

W amerykańskim Kansas City na świat przyszedł jakiś czas temu noworodek z uzębieniem. Personel szpitala przecierał oczy ze zdumienia.

Ewenement dziecko zeby
Autor: freepik.com

W jednym ze szpitali w  Kansas City w stanie Missouri w USA przyjęto jakiś czas temu poród chłopca, w którego jamie ustnej zauważono... zęby. Pielęgniarki zatrudnione  w placówce medycznej, w której zaobserwowano ten nietypowy fakt, przyznały, że nie zdarzyło się nigdy wcześniej, aby w tym szpitalu, przyszedł na świat noworodek z uzębieniem. Takie porody zdarzają się bowiem raz na dwa albo trzy tysiące przypadków. Dzięki posiadaniu zębów, synek pani Jordan Bloss-Wilson stał się sławny. Filmiki z jego udziałem robią furorę na Tik Toku. Komentarze pod video piszą m.in. internauci, którzy także urodzili się z zębami. Wspominają oni swoje dzieciństwo i opowieści rodziców, którzy nie posiadali się ze zdziwienia na widok uzębienia w jamie ustnej swoich  dzieci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat