Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ewakuacja ponad 400 uczniów. Powodem gaz pieprzowy

Artykuł

W jednej ze świętokrzyskich podstawówek ktoś rozpylił celowo gaz pieprzowy. Dyrekcja zarządziła zbiorową ewakuację.

Ewakuacja gaz pieprzowy
Autor: freepik.com

W miniony piątek w znajdującej się w Skarżysku-Kamiennej szkole podstawowej doszło do rozpylenia gazu pieprzowego. W wyniku incydentu poszkodowane zostały trzy osoby. Przewieziono je do szpitala. Aby nie narażać się na negatywne skutki przebywania w miejscu z dużym stężeniem gazu,  cała społeczność szkolna opuściła na jakiś czas szkolny budynek. Ewakuacja przebiegła szybko i sprawnie. Do szkoły podstawowej przyjechały cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli miejsce rozpylenia gazu, wykonali pomiary na obecność niebezpiecznych sytuacji, zarządzili wietrzenie placówki edukacyjnej. Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmuje się miejscowa policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat