Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzik zaatakował matkę z dziećmi

Artykuł

Kilka dni temu w Rzeszowie nietypowe zachowanie dzika przestraszyło pewną kobietę i jej synów.

Dzik zaatakowal matka dziecko
Autor: pixabay.com

Do jednego z bloków mieszalnych na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie w miniony piątek próbował wtargnąć dzik. Zwierzę zbliżyło się do drzwi wejściowych i zaatakowało 6-letniego chłopczyka, który nie zdążył jeszcze wejść do klatki. Dziecko, wraz z mamą i starszym bratem wracało wtedy akurat do domu. Przerażona zachowaniem dzikiego ssaka rodzina zaczęła krzyczeć. Wrzaski skutecznie odstraszyły dzika. 6-latek wskutek bliskiego kontaktu ze zwierzęciem nie doznał na szczęście żadnych obrażeń. Pamiątką po spotkaniu z dzikiem stały się poszarpane spodnie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat