Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziewczynka wyrzucona w powietrze przez bizona

Artykuł

Rozjuszony bizon z Parku Narodowego Yellowstone zaatakował pewną 9-latkę z Florydy. Dziecko nie odniosło poważnych obrażeń.

Dziewczyna powietrze bizon
Autor: pixabay.com

Zwiedzająca niedawno Park Yellowstone kilkudziesięcioosobowa grupa turystów nie zachowała należytych środków ostrożności i podeszła zbyt blisko ogromnego bizona. Zwierzę zrobiło się nagle bardzo niespokojne, a potem ruszyło z impetem w stronę najbliżej znajdujących się ludzi. Byk dopadł 9-letnią dziewczynkę i podrzucił ją na kilka metrów. Ta przekoziołkowała w powietrzu i runęła na ziemię. Bliski kontakt dziecka z bizonem skutkował licznymi stłuczeniami i zadrapaniami. Lekarze nie stwierdzili jednak poza tym nic niepokojącego. Wypisali więc dziewczynkę ze szpitala do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat