Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzięki kotu dziecko nie spadło ze schodów

Artykuł

Pewien rezolutny kolumbijski kot zagrodził drogę rocznemu chłopcu, który raczkując, zanadto zbliżył się do pobliskich schodów.

Kot dziecko schody
Autor: YouTube / Smashing Labu

Do Internetu trafił filmik, na którym widać wspaniałe zachowanie pewnego syjamskiego kota. Zwierzę zapobiegło wtedy upadkowi małego dziecka ze schodów. Gdy wąsaty czworonóg zauważył, że roczny raczkujący po pokoju Samuel znajduje się tuż przy niebezpiecznej dla niego przeszkodzie, prędko zeskoczył z wygodnego siedziska i pobiegł ratować malucha przed wypadkiem, odgradzając dziecko własnym ciałem od schodów. Nietuzinkowy wyczyn kota nagrała kamera video. Mama chłopca zamieściła potem nagranie w Internecie. Chciała w ten sposób uhonorować swojego zwierzaka. „Gdyby nie kot, mój syn spadłby ze schodów”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat