Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Dziecku wciąż chciało się spać. Powód zaszokował lekarzy

Artykuł

Pewien 9-letni Palestyńczyk trafił do szpitala z powodu nadmiernej senności. Okazało się, że przyczyną jest tkwiący w głowie pocisk.

Dziecku chcialo sie spac
Autor: freepik

Analiza pewnej tomografii komputerowej wykonanej  w jednym z jerozolimskich szpitali niezmiernie zadziwiła lokalnych medyków. W mózgu 9-letniego chłopca, który został przywieziony przez rodziców do Centrum Medycznego Hadassah, wykryto  bowiem pocisk. Małego pacjenta od razu zakwalifikowano więc do operacji, podczas której usunięto niebezpieczne ciało obce. Chłopczyk czuje się dobrze i szybko wraca do zdrowia. Został postrzelony najprawdopodobniej w miniony weekend podczas obchodzenia jednego z muzułmańskich świąt.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat