Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dziecko znalazło w parku ludzką czaszkę

Artykuł

Podczas pobytu w jednym z parków na Dolnym Śląsku, bawiące się tam dziecko natknęło się na fragmenty ludzkiej czaszki.

Dziecko znalazlo ludzka czaszke
Autor: freepik

Czaszkę z okresu II wojny światowej dostrzegło podczas zabawy w miejskim parku kilka dni temu dziecko ze Strzelina na Dolnym Śląsku. O makabrycznym znalezisku poinformowano niezwłocznie odpowiednie służby. Nietypowe odkrycie może mieć związek z tym, że w przeszłości na terenie owego parku znajdował się cmentarz.  Znaleziona przez dziecko czaszka może mieć nawet 70 lat. Policyjni technicy zabezpieczyli znalezisko i przekazali je do badań z udziałem historyków i archeologów. Maluch, który zauważył ową czaszkę, z pewnością na długo zapamięta dzień, w którym dane mu było na własne oczy oglądać ludzkie szczątki. Oby nie miał jednak z tego powodu żadnych  nocnych koszmarów. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat