Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Dziecko zmarło przez pocałunek

Artykuł

Malutka Mariana z USA została pocałowana przez znajomego rodziców, który miał opryszczkę. W skutek kontaktu z wirusem, dziewczynka zmarła.

Dziecko zmarlo pocalunek
Autor: pixabay.com

Rodzice Mariany Sifrit z Ameryki nie nacieszyli się długo swoją córeczką. Ich 18-dniowe dziecko zmarło po tym, jak w wyniku pocałunku zarażone zostało wirusem opryszczki. Jest on szczególnie groźny właśnie dla noworodków. Prowadzić bowiem może do licznych powikłań, w tym zapalenia opon mózgowych. Rodzice Mariany są wstrząśnięci śmiercią swojej córeczki. Nic bowiem nie zapowiadało takiej tragedii. Do zarażenia dziecka doszło podczas uroczystości zaślubin Nicole i Shane'a, w której uczestniczyła mająca wtedy 6 dni: dziewczynka. Ktoś z zaproszonych gości obdarzył córeczkę nowożeńców serdecznym pocałunkiem. Pech chciał, że przeniósł na dziecko wirusa opryszczki. Mimo podjętego leczenia i starań lekarzy, Mariana zmarła. Jej rodzice apelują teraz do opiekunów noworodków, aby izolowali małe dzieci w początkowym okresie ich życia od innych, nie pozwalali ich całować ani dotykać nieumytymi rękami.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.1/5. Oceniono 3 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat