Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Dziecko zatruło się nikotyną

Artykuł

Pewien 2-latek z Walii wykorzystując nieuwagę swojej rodzicielki sięgnął po nikotynową gumę do żucia, która bardzo mu zaszkodziła. Jego matka ostrzega teraz innych rodziców.

Dziecko zatrulo sie nikotyna
Autor: pixabay.com

Gdy 2-letni Tommy zauważył jakiś czas temu w jednej z szuflad gumę do żucia, bardzo się ucieszył i w mig włożył do buzi. Niestety żucie atrakcyjnego wyrobu nie przysłużyło się jego zdrowiu. Chłopczyk zaczął wymiotować, zbladł, zaczął się pocić, stracił czucie w kończynach i nie było z nim kontaktu przez 15 minut. Guma, którą się uraczył, zawierała bowiem nikotynę, która bardzo negatywnie zadziałała na jego organizm. Do 2-latka wezwano karetkę. Przez przedawkowanie szkodliwej substancji Tommy kilka godzin spędził w szpitalu. Tam udzielono mu profesjonalnej pomocy. Matka chłopca apeluje do rodziców małych dzieci, by nie popełnili jej błędu i nie przechowywali nikotynowych gum w miejscach, w których ich pociechy mogą je zlokalizować.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat