Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko zamknęło mamę na balkonie

Artykuł

Dzięki pomocy strażaków z powiatu poznańskiego, pewna mama zatrzaśnięta na balkonie przez własnego potomka, odzyskała wolność.

Dziecko mama balkon
Autor: pixabay.com

W miniony poniedziałek strażacy z OSP Czerwonak otrzymali telefoniczną prośbę o interwencję od mieszkanki Osiedla Leśnego w Koziegłowach (województwo wielkopolskie). Dzwoniąca z telefonu komórkowego kobieta poinformowała, że nie jest w stanie opuścić swojego balkonu, gdyż zatrzasnęło ją tam dziecko, które nie potrafi otworzyć balkonowych drzwi. Strażacy bez zwłoki przyjechali pod wskazany adres i rozpoczęli akcję wydostawania kobiety z jej niespodziewanej pułapki. Dzięki podstawieniu drabiny, udało im się uwolnić młodą mamę z balkonu. Kobieta nie kryła radości, że jej nieprzyjemna przygoda tak szybko się skończyła i że miała przy sobie telefon komórkowy, dzięki któremu mogła sprowadzić pod swój dom uczynnych strażaków.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat