Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko zakrztusiło się monetą

Artykuł

7-latkowi z północy Polski utknęła w gardle 5-złotowa moneta.

Dziecko zakrztusilo sie moneta
Autor: pixabay.com

Sytuacja, do której doszło kilka dni temu w Starogardzie Gdańskim, jest z pewnością pouczającą przestrogą dla rodziców małych dzieci. Kilkuletni chłopczyk zaczął mieć problemy z oddychaniem, po tym jak do jego buzi powędrowała 5-złotowa moneta. Dziecko zakrztusiło się pieniążkiem. Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze policji nie zdołali wydobyć monety z gardła 7-latka. Chłopczyka przetransportowano więc do szpitala. Dzięki fachowej pomocy pracowników placówki medycznej, 7-latek z województwa pomorskiego, odzyskał drożność oddechową. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat