Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Dziecko z bliźniakiem w brzuchu

Artykuł

Ewenement medyczny: w Izraelu na świat przyszła dziewczynka z zarodkiem swojego bliźniaka w brzuchu.

Dziecko blizniak brzuch
Autor: freepik

W pewnym centrum medycznym w izraelskim mieście Aszdod doszło niedawno do bardzo rzadkiej anomalii, anomalii zdarzającej się raz na 500 tysięcy narodzin, anomalii, która ma miejsce, gdy jeden z zarodków w okresie ciąży "wchłaniany" jest przez drugi zarodek. W ciele noworodka lekarze odkryli zarodek, zarodek bliźniaka dziewczynki, której pomogli przyjść na świat. Konieczna była operacja  usunięcia płodokształtnej masy. Dziewczynka poddana interwencji chirurgicznej czuje się dobrze. Razem z mamą została już wypisana do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat