Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Dziecko z adopcji twarzą marki Gerber

Artykuł

Tego jeszcze nie było: promować firmę Gerber w roku 2020 będzie adoptowana dziewczynka.

Dziecko adopcja
Autor: Instagram/@gerber

Adopcyjni rodzice rocznej Magnolii mają ogromne powody do uśmiechu. Ich przysposobiona w ubiegłym roku córeczka została właśnie rzecznikiem marki Gerber, pokonując przy tym ponad 300 tysięcy konkurentów. Pierwszy raz w historii tej znanej firmy, wyróżnione zostało w ten sposób dziecko z adopcji. Jest to więc z pewnością docenienie tych ludzi, którzy poprzez adopcję otwierają nieletnim z domów dziecka swoje serca i domy. Mieszkająca w Kalifornii dziewczynka przez cały rok będzie brała udział w różnych kampaniach reklamowych firmy Gerber, promując jej produkty. Wybór Magnolii na twarz marki Gerber przypomina, zdaniem prezesa i dyrektora generalnego firmy Billa Partyki, że rodzina wykracza daleko poza biologię oraz to, że każdy z nas ma potrzebę bycia kochanym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @gerber

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat