Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko wypiło płyn do polerowania mebli

Artykuł

Wykorzystując nieuwagę mamy pewna 1,5-roczna dziewczynka wlała sobie do gardła środek do czyszczenia wyposażenia mieszkania.

Dziecko wypilo plyn
Autor: pixabay.com

Dzięki ofiarnej pracy lekarzy z łódzkiego szpitala udało się uratować małą dziewczynkę, która w minioną sobotę spożyła w domu żrący płyn przeznaczony do polerowania mebli. Zajęta porządkami matka dziecka nie zauważyła, że jej nudząca się pociecha wzięła do rączki niebezpieczny dla niej środek i wypiła część zawartości opakowania. Kobieta z przerażeniem patrzyła potem, jak jej córeczka zaczyna sinieć, wymiotować i tracić przytomność. Aby szybko pomóc swojemu dziecku, zaniosła dziewczynkę na pobliski parking policyjny i poprosiła o interwencję mundurowych. Policjanci niezwłocznie uruchomili radiowóz i na sygnale zaczęli kierować się wraz z matką i nieprzytomnym dzieckiem do szpitala przy ulicy Spornej. W placówce medycznej zajęto się niwelowaniem szkód, jakie w organizmie dziewczynki wywołał płyn do czyszczenia mebli. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat