Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko w klatce. Uwolnili je policjanci

Artykuł

Podczas akcji mającej na celu znalezienie narkotyków, izraelscy policjanci natknęli się na 1,5-rocznego chłopczyka uwięzionego w żelaznej klatce. Matki nie było w domu.

Dziecko klatka
Autor: freepik.com

Kilka dni temu w Hajfie izraelska policja przeprowadziła nalot na mieszkanie, w którym, według informacji posiadanych przez stróżów prawa, miały być przechowywane narkotyki. W lokalu mieszkalnym, do którego wtargnęli  bez uprzedzenia mundurowi, oprócz metamfetaminy i haszyszu, natrafiono na szokujący widok: dziecko przetrzymywane w metalowej klatce. Mający rok i cztery miesiące chłopczyk został czem prędzej uwolniony z więzienia i przekazany opiece społecznej, razem  z piątką swojego rodzeństwa. Matce dzieci postawiono zarzut bezprawnego więzienia, zaniedbywania i znęcania się nad nieletnimi.  "To jedna  z najpoważniejszych i najtrudniejszych spraw, z jakimi się zetknąłem" - wypowiedział się dla mediów kapral policji Yossi Atias.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat