Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dziecko upubliczniło pobyt swojej mamy pod prysznicem

Artykuł

Skutki wręczenia telefonu komórkowego córce zaskoczyły całkowicie pewną mamę. Jej pociecha włączyła bowiem transmisję na żywo z kąpiącą się rodzicielką.

Dziecko upublicznilo prysznic
Autor: freepik

Aby zyskać kilka minut wolnego czasu na kąpiel, pewna mama oddała do rąk córeczki swój telefon, włączywszy uprzednio dziecku edukacyjną grę. Dziewczynka zamiast zatopić się w świat gry, weszła jednak na Instagram i przeprowadziła transmisję na żywo z kąpieli rodzicielki. Gdy mama dziecka otworzyła na jego prośbę drzwi kabiny prysznicowej, ku swojemu ogromnemu zdziwieniu i zawstydzeniu zobaczyła, że córeczka nagrywa ją telefonem. Podzieliła się tym nietypowym dla siebie doświadczeniem w Internecie. Wiele mam przyznało wtedy, że miało w życiu podobnie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat